KONTAKTER OCH KARTA


Kjell-Ove Gunnarsson
VD, Inköp, Miljö
0370-373312
070-5722672
kjellove@gtab.se

Anna Josefsson
Ordermottagning, Leveransbesked, Fakturering
0370-373300
anna@gtab.se

Gert-Ove Nilsson
Ekonomi
0370-373309
070-3382405
gertove@gtab.se

Emil Gunnarsson
Produktion, Kvalitet
0370-373313
070-6922901
emil@gtab.se

Natanael Andersson
Marknads- och försäljningsansvarig
0370-373301
070-6322674
andersson@gtab.se

Filip Gunnarsson
Försäljning, Produktionsplanering
plattvalsat

0370-373318
070-3834030
filip@gtab.se

Anders Ek
Försäljning
0370-373304
070-5973953
anders@gtab.se

Simon Holmberg
Produktionsledare Drageri, Försäljning Plattvals
0370-373317
070-5148259
simon@gtab.se

Raymond Dziobek
Teknik, Underhållschef
0370-373308
070-6773308
raymond@gtab.se

Hans Rudolfsson
Produktionsledare Kap / Fas
0370-373303
hasse@gtab.se

Jonas Ek
Lagerförman
0370-373302
lager@gtab.se

Välkommen att kontakta oss. Vi finns i hjärtat av Gnosjöregionen.

Postadress
Österskogsvägen 2
335 73 Hillerstorp

Telefon: 0370-373300
E-post: info@gtab.se

Besöksadress kontor:
Österskogsvägen 2
335 73 Hillerstorp

Leveransadress gamla fabriken:
Industrivägen 3
335 73 Hillerstorp

Leveransadress nya fabriken:
Törestorpsvägen 2
335 73 Hillerstorp