KONTAKTER OCH KARTA


Camilla Carlsson
Kundsupport
0370 - 37 33 00
camilla@gtab.se

Annelie Åstmar
Kundsupport, HR
0370 - 37 33 14
annelie@gtab.se

Filip Gunnarsson
Försäljningsansvarig
0370 - 37 33 18
070 - 383 40 30
filip@gtab.se

Anders Ek
Försäljning
0370 - 37 33 04
070 - 597 39 53
anders@gtab.se

Simon Holmberg
Försäljning, Produktionsledare drageri
0370 - 37 33 17
070 - 514 82 59
simon@gtab.se

Marcus Sunesson
Försäljning
0370 - 37 33 10
070 - 557 40 30
marcus@gtab.se

Jonas Abrahamsson
Försäljning
0370 - 37 33 01
070 - 551 88 19
jonas@gtab.se

Hans Rudolfsson
Produktionsledare Kap / Fas
0370 - 37 33 03
hasse@gtab.se

Jonas Ek
Lager - Gamla fabriken
0370 - 37 33 02
lager@gtab.se

Oscar Claesson
Lager - Gamla fabriken
0370 - 37 33 15
lager@gtab.se

Semin Hamzic
Driftsansvarig - Plattvalsad tråd
0370 - 37 33 16
semin@gtab.se

Andreas Falk
Lager - Nya fabriken
0370 - 37 33 06
lager3@gtab.se

Natanael Andersson
Lager - Nya fabriken
0370 - 37 33 19
lager3@gtab.se

Magnus Carlsson
Teknik och Underhållschef
0370 - 37 33 11
magnus@gtab.se

Martin Tonnby
Teknik
070 - 658 54 44
martin@gtab.se

Björn Johansson
Kvalitet och Miljö
0370 - 37 33 07
bjorn@gtab.se

Gert-Ove Nilsson
Ekonomichef
0370 - 37 33 09
070 - 338 24 05
gertove@gtab.se

Emil Gunnarsson
VD
0370 - 37 33 13
070 - 692 29 01
emil@gtab.se

Kjell-Ove Gunnarsson
Inköp
0370 - 37 33 12
070 - 572 26 72
kjellove@gtab.se

Välkommen att kontakta oss. Vi finns i hjärtat av Gnosjöregionen.

Postadress
Österskogsvägen 2
335 73 Hillerstorp

Telefon: 0370-373300
E-post: info@gtab.se

Besöksadress kontor:
Österskogsvägen 2
335 73 Hillerstorp

Leveransadress gamla fabriken:
Industrivägen 3
335 73 Hillerstorp

Leveransadress nya fabriken:
Törestorpsvägen 2
335 73 Hillerstorp