KONTAKTER OCH KARTA


Camilla Carlsson
Kundsupport
0370-373300
camilla@gtab.se

Annelie Åstmar
Kundsupport, HR
0370-373314
annelie@gtab.se

Filip Gunnarsson
Försäljningsansvarig
0370-373318
070-3834030
filip@gtab.se

Natanael Andersson
Försäljning
0370-373301
070-6322674
andersson@gtab.se

Anders Ek
Försäljning
0370-373304
070-5973953
anders@gtab.se

Simon Holmberg
Försäljning, Produktionsledare drageri
0370-373317
070-5148259
simon@gtab.se

Semin Hamzic
Driftsansvarig - Plattvalsad tråd
0370-373316
semin@gtab.se

Jonas Ek
Lager - Gamla fabriken
0370-373302
lager@gtab.se

Oscar Claesson
Lager - Gamla fabriken
0370-373315
lager@gtab.se

Andreas Falk
Lager - Nya fabriken
0370-373306
lager3@gtab.se

Gert-Ove Nilsson
Ekonomichef
0370-373309
070-3382405
gertove@gtab.se

Martin Tonnby
Teknik och Underhållschef
070-6585444
martin@gtab.se

Björn Johansson
Kvalitet och Miljö
0370-373307
bjorn@gtab.se

Hans Rudolfsson
Produktionsledare Kap / Fas
0370-373303
hasse@gtab.se

Emil Gunnarsson
VD
0370-373313
070-6922901
emil@gtab.se

Kjell-Ove Gunnarsson
Inköp
0370-373312
070-5722672
kjellove@gtab.se

Välkommen att kontakta oss. Vi finns i hjärtat av Gnosjöregionen.

Postadress
Österskogsvägen 2
335 73 Hillerstorp

Telefon: 0370-373300
E-post: info@gtab.se

Besöksadress kontor:
Österskogsvägen 2
335 73 Hillerstorp

Leveransadress gamla fabriken:
Industrivägen 3
335 73 Hillerstorp

Leveransadress nya fabriken:
Törestorpsvägen 2
335 73 Hillerstorp